Choď na obsah Choď na menu
 


Október

od NTSSR Bratislava
• 05.10.2010
SOITRON, Galvaniho 15/C, GBC III, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 06.10.2010
Dom kultúry, Bratislava - Karlova Ves
od 08:00 do 11:00
• 07.10.2010
Deloitte, Digital Park II, Einsteinova 23, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 11.10.2010
Slovenská pošta, Námestie SNP 35, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 12.10.2010
Dom kultúry, Šamorín
od 08:00 do 11:00
• 13.10.2010
Agentúra Neopublic, budova TV JOJ, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 14.10.2010
Dom kultúry, Kuchyňa
od 08:00 do 11:00
• 16.10.2010
Dom kultúry, Dunajská Streda
od 09:00 do 12:00
• 18.10.2010
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča, Sklenárova 1, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 19.10.2010
Lenovo Slovakia, Einsteinova 21, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 20.10.2010
Dom kultúry, Pezinok
od 08:00 do 11:00
• 21.10.2010
Sociálne zariadenie pre dôchodcov, Senec
od 08:00 do 11:00
• 25.10.2010
Dom kultúry, Bernolákovo
od 08:00 do 11:00
• 26.10.2010
Allianz Slovenská poisťovňa, Dostojevského rad 4, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 27.10.2010
ŽSR - Generálne riaditeľstvo, Klemensova 8, Bratislava
od 08:00 do 11:00
• 28.10.2010
Obecný úrad, Dunajská Lužná

NTSSR Banska Bystrica
• 04.10.2010
Súkromné gymnázium + Súkromná stredná odborná škola hutnícka, Družby 554/64, Podbrezová
od 08:00 do 10:00
• 05.10.2010
Spojená škola, Laskomerského 3, Brezno
od 08:00 do 10:00
• 06.10.2010
NsP Brezno, Banisko 1, Brezno
od 07:30 do 10:00
• 07.10.2010
Hotelová akadémia, Malinovského 1, Brezno
od 08:00 do 10:00
• 11.10.2010
Orange Slovensko, Jegorovova 22, Banská Bystrica
od 07:30 do 10:00
• 12.10.2010
NsP Banská Štiavnica - Mestská nemocnica, Bratská 17, Banská Štiavnica
od 07:00 do 10:00
• 13.10.2010
Stredná priemyselná škola stavebná, Skuteckého 20, Banská Bystrica
od 08:00 do 10:00
• 14.10.2010
Základná škola E.M. Šoltésovej, M.R. Štefánika 3, Krupina
od 08:00 do 10:00
• 18.10.2010
Stredná odborná škola stavebná, Kremnička 10, Banská Bystrica
od 08:00 do 10:00
• 19.10.2010
NsP Žiar nad Hronom - Všeobecná nemocnica, Sládkovičova 11, Žiar nad Hronom
od 07:00 do 10:00
• 20.10.2010
NsP Brezno, Banisko 1, Brezno
od 07:30 do 10:00
• 22.10.2010
Stredná odborná škola elektrotechnická, Zvolenská cesta 18, Banská Bystrica
od 09:00 do 11:00
• 25.10.2010
Gymnázium Jána Chalupku, Štúrova 13, Brezno
od 08:00 do 10:00
• 27.10.2010
Školský internát, J. Švermu 1736/14, Zvolen
od 08:00 do 10:00

Výjazdové odbery NTS Košice
• 04.10.2010
Farský úrad, Nižný Hrušov
od 07:00 do 10:30
• 06.10.2010
Dom kultúry, Streda nad Bodrogom
od 07:30 do 10:30
• 08.10.2010
FERROCENTRUM, Tr. SNP 61, Košice
od 08:00 do 11:00
• 11.10.2010
Vojenský útvar, Trebišov
od 07:30 do 11:00
• 12.10.2010
Internát Podnikovohospodárskej fakulty EU, Bellova 1, Košice
od 08:00 do 11:00
• 13.10.2010
Východoslovenská energetika, Hollého 3, Košice
od 07:30 do 11:00
• 14.10.2010
IDS Scheer Slovakia, Južna trieda 125, Košice
od 07:30 do 11:00
• 15.10.2010
Spoločenské centrum, Jegorovo námestie 5, Košice
od 08:00 do 11:00
• 18.10.2010
Stredná odborná škola automobilová, Moldavská cesta 2 Košice
od 08:00 do 11:00
• 20.10.2010
Stredná odborná škola, Ostrovského 1, Košice
od 08:00 do 11:00
• 25.10.2010
Univerzitné pastoračné centrum, Alžbetina 14, Košice
od 07:30 do 11:00
• 27.10.2010
Stredná priemyselná škola dopravná, Hlavná 113, Košice
od 08:00 do 11:00
• 28.10.2010
Stredná priemyselná škola stavebná a geodetická, Lermontova 1, Košice
od 08:00 do 11:00
Výjazdové odbery NTS Martin
• 11.10.2010
Rabča
od 08:00 do 12:00
• 13.10.2010
Vojenský útvar, Martin - Sever
od 08:00 do 12:00
Výjazdové odbery NTS Nitra
• 04.10.2010
Dom kultúry, Veľké Zálužie
od 08:00 do 11:00
• 05.10.2010
InsData, Palárikova 3, Nitra
od 08:00 do 11:00
• 06.10.2010
Dom kultúry, Pohronský Ruskov
od 08:00 do 11:00
• 07.10.2010
Mestský úrad, Topoľčany
od 08:00 do 11:00
• 11.10.2010
Dom kultúry, Želiezovce
od 08:00 do 11:00
• 12.10.2010
NsP Zlaté Moravce, Bernolákova 2, Zlaté Moravce
od 07:00 do 10:00
• 13.10.2010
Mestský úrad, Nitra
od 08:00 do 12:00
• 14.10.2010
Základná škola, Prašice
od 08:00 do 10:00
• 18.10.2010
Dom kultúry, Zbehy
od 08:00 do 10:00
• 19.10.2010
Danfoss, Továrenská 49, Zlaté Moravce
od 08:00 do 11:00
• 20.10.2010
Dom kultúry, Mojmírovce
od 08:00 do 10:00
• 25.10.2010
Dom kultúry, Veľký Cetín
od 08:00 do 10:00
• 26.10.2010
NsP Zlaté Moravce, Bernolákova 2, Zlaté Moravce
od 07:00 do 10:00
• 27.10.2010
Dom kultúry, Výčapy - Opatovce
od 08:00 do 10:00
Výjazdové odbery NTS Nové Zámky
• 05.10.2010
Dom kultúry, Palárikovo
od 08:00 do 10:00
• 07.10.2010
Černík, odvoz darcov krvi od OÚ
od 09:00 do 09:00
• 07.10.2010
Dom kultúry, Mojzesovo

• 07.10.2010
Úľany nad Žitavou, odvoz darcov krvi od OÚ
od 09:30 do 09:30
• 12.10.2010
Bajtava, odvoz darcov krvi od OÚ
od 09:00 do 09:00
• 12.10.2010
Chľaba, odvoz darcov krvi od OÚ
od 08:30 do 08:30
• 12.10.2010
Dom kultúry, Kamenica nad Hronom
od 08:00 do 10:00
• 12.10.2010
Lelá, odvoz darcov krvi od OÚ
od 09:15 do 09:15
• 12.10.2010
Malá nad Hronom, odvoz darcov krvi od OÚ
od 09:30 do 09:30
• 13.10.2010
Klub dôchodcov, Šoporňa
od 08:00 do 10:00
• 15.10.2010
Dom kultúry, Tešedíkovo
od 08:00 do 10:00
• 18.10.2010
Zobor, Nitra
od 07:00 do 10:00
• 19.10.2010
Hotel Termál, Štúrovo - Vadaš
od 07:00 do 10:00
• 20.10.2010
Dom kultúry, Bánov
od 08:00 do 10:00
• 22.10.2010
Nemocnica, Šaľa
od 07:00 do 10:00
• 25.10.2010
Svodín, odvoz darcov krvi od zdravotného strediska na pracovisko NTS
od 07:30 do 07:30
• 26.10.2010
Šurany, Disko Hala
Výjazdové odbery NTS Poprad
• 04.10.2010
VÚB banka, Mnoheľova 2832/9, Poprad
od 09:00 do 13:00
• 05.10.2010
Vojenský útvar, Šafárikova 109, Rožňava
od 08:00 do 13:00
• 08.10.2010
Dom kultúry, Sobotské námestie, Poprad
od 11:00 do 17:00
• 12.10.2010
Gymnázium, Dominika Tatarku 4666/7, Poprad
od 09:30 do 13:00
• 19.10.2010
Stredná zdravotnícka škola, Levočská 5, Poprad
od 09:30 do 13:00
• 24.10.2010
Farnosť, Horná 133, Vrbov
od 09:30 do 13:00
• 26.10.2010
Stredná odborná škola, Štefánikova 39, Svit
od 09:30 do 13:00
Výjazdové odbery NTS Prešov
• 08.10.2010
Materská škola, Čsl.letcov 2, Ľubotice
od 08:00 do 11:00
• 13.10.2010
Gymnázium, Komenského 13, Lipany
od 08:00 do 11:00
• 19.10.2010
Poliklinika, Kukorelliho 334/16, Giraltovce
od 08:00 do 11:00
• 20.10.2010
Slovenský Červený kríž, Sv. Jakuba 33, Bardejov
od 08:00 do 11:00
• 27.10.2010
Stredné odborné učilište stavebné, Volgogradská 1, Prešov
od 08:00 do 11:00
• 28.10.2010
Fakulta manažmentu, Konštantínova ul. 16, Prešov
od 08:00 do 11:00
Výjazdové odbery NTS Trenčín
• 04.10.2010
Kultúrne centrum, SNP 1, Nemšová
od 08:00 do 10:00
• 05.10.2010
NsP Ilava - bývalé HTO, Štúrova 3, Ilava
od 07:00 do 09:30
• 06.10.2010
Kúpeľný dom SLOVAKIA, Trenčianske Teplice
od 08:00 do 10:00
• 13.10.2010
Gymnázium M.R.Štefánika, Športová 41, Nové Mesto nad Váhom
od 08:00 do 10:00
• 18.10.2010
Obecný úrad, Čachtice
od 08:00 do 10:00
• 19.10.2010
NsP Ilava - bývalé HTO, Štúrova 3, Ilava
od 07:00 do 09:30

NTS TRNAVA
• 06.10.2010
Dom kultúry, Pribinova ul., Hlohovec
od 08:00 do 12:00
• 11.10.2010
Základná škola, Vinohradnícka 62, Šenkvice
od 08:00 do 11:00
• 13.10.2010
Trnavská Univerzita, Hornopotočná 23, Trnava
od 08:00 do 11:00
• 15.10.2010
Dom kultúry, Horné Orešany
od 07:30 do 11:00
• 25.10.2010
Denný stacionár, Komenského 526, Veľké Úľany
od 07:00 do 11:00

od NTS Žilina

18.10.2010 Spojená združená škola Žilina od 7 do 14 hod

19.10.2010 Žilinská univerzita Blok E Vlčince od 7 do 13 hod

21.10.2010 Gymnázium Hlinská Žilina od 8 hod 21.10.2010 Strečno O.U od 7,30 hod 26.10.2010 Gymnázium Bytča od 7,30 28.10.2010 Gymnázium sv.Františka Žilina od 7,30

November

Výjazdové odbery NTS Bratislava - Ružinov

  • 02.11.2010

DELL, Fazulova 7, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 03.11.2010

Stredná odborná škola, Farského 9, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 04.11.2010

Klub Pohoda, Hlavná ul., Stupava

od 08:00 do 11:00

  • 05.11.2010

Krajské riad. has. Záchr. Zboru, Hasičská ul. 4, Pezinok

 

  • 08.11.2010

Univerzita Komenského, Šafarikovo n.6, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 09.11.2010

Parazitologický ústav LF UK, Sasinkova 4, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 10.11.2010

Obchodná akadémia, Hrobáková 11, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 11.11.2010

VŠE + zvoz ZŠ Dl.Diely 5 dar., Dolnozemská, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 15.11.2010

Fakulta manažmentu UK, Odbojárov 10/1, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 18.11.2010

Spoločenský dom., Mierové nám. 3, Malacky

od 08:00 do 11:00

  • 22.11.2010

Prírodovedecká fak. UK, Mlynská dolina, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 23.11.2010

Dom kultúry, Sokolská 8, Modra

od 08:00 do 11:00

  • 24.11.2010

Poštová banka Biznis centrum 5.p., Prievozská 2/B, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 25.11.2010

Acentúra, Plynárenská 7/C, Bratislava

od 08:00 do 11:00

  • 26.11.2010

Johnson Cntrols Ba s.r.o, Štúrova 4, Paulíková

od 08:00 do 11:00

  • 29.11.2010

HOLCIM, Rohožník, Rohožník

od 08:00 do 11:00

  • 30.11.2010

Orange Slovensko, Prievozská 6/A, Bratislava

Výjazdové odbery NTS Banská Bystrica

  • 03.11.2010

NsP Brezno, Banisko 1, Brezno

od 08:00 do 10:00

  • 08.11.2010

Obchodná akadémia, Tajovského 25, Banská Bystrica

od 08:00 do 10:00

  • 09.11.2010

UMB Fakulta pírodných a humanitných vied, Tajovského 40, Banská Bystrica

od 08:00 do 10:00

  • 10.11.2010

Gymnázium Milana Rúfusa, J. Kollára 2, Žiar nad Hronom

od 08:00 do 10:00

  • 11.11.2010

Základná škola Jozefa Horáka, P. Dobšinského 17, Banská Štiavnica

od 08:00 do 10:00

  • 15.11.2010

Športové gymnázium zamerané na telesnú výchovu a cudzie jazyky, Trieda SNP 54, Banská Bystrica

od 08:00 do 10:00

  • 16.11.2010

NsP Žiar nad Hronom - Všeobecná nemocnica, Sládkovičova 11, Žiar nad Hronom

od 08:00 do 10:00

  • 18.11.2010

Nová banícka ubytovňa, Nemocničná 7, Veľký Krtíš

od 08:00 do 10:00

  • 22.11.2010

Klub dôchodcov, Oslany

od 08:00 do 10:00

  • 23.11.2010

UMB Katedra sociálnej práce, Ružová 13, Banská Bystrica

od 08:00 do 10:00

  • 24.11.2010

NsP Brezno, Banisko 1, Brezno

od 08:00 do 10:00

  • 25.11.2010

Stredná odborná škola, Bystrická 4, Žarnovica

od 08:00 do 10:00

  • 29.11.2010

Penzión Zelený dom, Hlavná 217, Čierny Balog

od 08:00 do 10:00

  • 30.11.2010

Krajské riaditeľstvo PZ, Ul. 9 mája č. 1, Banská Bystrica

od 08:00 do 10:00

  • 01.12.2010

Základná umelecká škola, Kollárová 5, Nová Baňa

od 07:30 do 10:00

  • 02.12.2010

NsP Krupina, 29. augusta 23, Krupina

od 07:30 do 10:00

  • 06.12.2010

Kultúrny dom, Tornaľa

 

  • 07.12.2010

Všeobecná nemocnica, Sládkovičova 11, Žiar nad Hronom

od 07:00 do 10:00

  • 08.12.2010

NsP Brezno, Banisko 1, Brezno

od 07:30 do 10:00

  • 09.12.2010

Mestské kultúrne centrum, Štef. Námestie 35, Kremnica

od 07:30 do 10:00

  • 13.12.2010

VÚ- 3030, Podborová, Zvolen

od 07:30 do 10:00

  • 14.12.2010

Nsp B,Štiavnica, Bratská 17, B.Štiavnica

od 07:30 do 10:00

Výjazdové odbery NTS Košice

  • 03.11.2010

Gymnázium, Škultétyho, Košice

od 08:00 do 11:00

  • 08.11.2010

ŠD, Jedlíková č. 5, Košice

od 08:00 do 11:00

  • 09.11.2010

ŠD, Jedlíková č.9, Košice

od 08:00 do 11:00

  • 10.11.2010

ŠD, B.Nemcovej, Košice

od 08:00 do 11:00

  • 11.11.2010

Teologický inštitút, Hlavná, Košice

od 08:00 do 11:00

  • 15.11.2010

Gymnázium, Krompachy

od 07:30 do 10:30

  • 16.11.2010

Gymnázium, Gelnica

od 07:30 do 11:00

  • 18.11.2010

SOŠ súkromná, Krompachy

od 07:30 do 11:00

  • 22.11.2010

Union, Žriedlovica, Košice

od 07:30 do 11:00

  • 23.11.2010

KRHaZZ, Požiarnická č.4, Košice

od 07:30 do 11:00

  • 24.11.2010

SAV, Šoltésová, Košice

od 07:30 do 11:00

  • 25.11.2010

Union, Moldavská, Košice

Výjazdové odbery NTS Martin

  • 08.11.2010

Gymnázium Viliama Paulinyho - Tótha, Malá hora 3, Martin

od 08:00 do 12:00

  • 09.11.2010

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza

od 08:00 do 12:00

  • 10.11.2010

Pedagogická a sociálna akadémia, Ul. SNP 509/116, Turčianske Teplice

od 08:00 do 12:00

  • 11.11.2010

Stredná odborná škola, Vinohradnícka 8, Prievidza

od 08:00 do 12:00

  • 15.11.2010

Stredná priemyselná škola, Novomeského 5/24, Martin

od 08:00 do 12:00

  • 16.11.2010

Stredná odborná škola polytechnická, Ul. Falešníka 6, Prievidza

od 08:00 do 12:00

  • 18.11.2010

Stredná odborná škola dopravná, Zelená 2, Martin - Priekopa

Výjazdové odbery NTS Nitra

  • 03.11.2010

Slovenská poľnohospodárska univerzita, Tr. A. Hlinku 2, Nitra

od 08:00 do 12:00

  • 04.11.2010

Dom kultúry, Bojná

od 08:00 do 11:00

  • 08.11.2010

OSSR, Levice

od 08:00 do 10:00

  • 09.11.2010

HTO, Zlaté Moravce

od 07:00 do 10:00

  • 10.11.2010

Kultúrny dom, Plášťovce

od 08:00 do 10:00

  • 15.11.2010

SOŠ Továrnická, Topoľčany

od 08:00 do 10:00

  • 18.11.2010

Mestský úrad, Vráble

od 08:00 do 11:00

  • 22.11.2010

OSSR Zobor, Nitra

od 07:00 do 11:00

  • 23.11.2010

HTO, Zlaté Moravce

od 07:00 do 10:00

  • 24.11.2010

Kultúrny dom, Krásno

od 08:00 do 10:00

  • 25.11.2010

Kultúrny dom, Kolíňany

od 08:00 do 10:00

  • 29.11.2010

OSSR, Topoľčany

Výjazdové odbery NTS Nové Zámky

  • 05.11.2010

Dom kultúry, Horná Králová

od 08:00 do 10:00

  • 11.11.2010

Dom kultúry, Veľký Kýr

od 08:00 do 10:00

  • 15.11.2010

Dom kultúry, Trávnica

od 08:00 do 10:00

  • 15.11.2010

Podhájska, odvoz darcov krvi zo železničnej stanice na pracosivko NTS

od 09:00 do 09:00

  • 16.11.2010

Nemocnica, Šahy

od 08:00 do 10:00

  • 19.11.2010

Klub dôchodcov, Horná ul., Šaľa

od 07:00 do 10:00

  • 22.11.2010

Dedinka, odvoz darcov krvi od OÚ na pracosivko NTS

od 07:00 do 10:00

  • 23.11.2010

Bíňa, odvoz darcov krvi od OÚ na pracosivko NTS

od 09:15 do 09:15

  • 23.11.2010

Kamenín, odvoz darcov krvi od zdravotného strediska na pracovisko NTS

od 08:30 do 08:30

  • 23.11.2010

Materská škôlka, Kamenný Most

od 08:00 do 10:00

  • 23.11.2010

Sikenička, odvoz darcov krvi od OÚ na pracosivko NTS

od 09:00 do 09:00

  • 25.11.2010

Hotel Termál, Štúrovo - Vadaš

od 07:00 do 10:00

  • 26.11.2010

Kultúrne informačné centrum, Žiharec

od 08:00 do 10:00

Výjazdové odbery NTS Poprad

  • 03.11.2010

Obecný úrad, Lučivná

od 13:30 do 17:00

  • 11.11.2010

MsU, Śturová 41, Liptovský Mikuláš

od 08:00 do 12:00

  • 16.11.2010

Stredná odborná škola, Garbiarska 1, Kežmarok

od 07:00 do 15:00

  • 22.11.2010

Odborný liečebný ústav a prírodné liečebné kúpele, Tatranská Kotlina, Vysoké Tatry

od 09:30 do 13:00

  • 23.11.2010

Základná škola, Školská 1, Ľubica

od 13:30 do 17:00

Výjazdové odbery NTS Trenčín

  • 02.11.2010

NsP Ilava - bývalé HTO, Štúrová 3, Ilava

od 07:00 do 09:30

  • 03.11.2010

Kultúrny dom, Pobedim

od 08:00 do 10:00

  • 08.11.2010

Regrutačná kvapka krvi, Školský internát, Staničná 6, Trenčín - Zámostie

od 08:00 do 10:00

  • 10.11.2010

Inštitút vzdelávania - Združená odborná stredná škola, T. Vansovej 1054 (areál Matadoru), Púchov

od 08:00 do 11:00

  • 15.11.2010

Obecný úrad - Sobášna sieň, Bzince pod Javorinou

od 08:00 do 10:00

  • 16.11.2010

NsP Ilava - bývalé HTO, Štúrová 3, Ilava

od 07:00 do 09:30

  • 22.11.2010

Mestské kultúrne stredisko, J. Matušku 766 (bývalý závodný klub Tatra), Bánovce nad Bebravou

od 08:00 do 10:00

  • 24.11.2010

Stredná zdravotnícka škola, Braneckého 4, Trenčín

od 08:00 do 10:00

  • 29.11.2010

Obvodný úrad - SUTERÉN, Hviezdoslavova 36, Nové Mesto nad Váhom

od 08:00 do 10:00

  • 30.11.2010

NsP Ilava - bývalé HTO, Štúrová 3, Ilava

od 07:00 do 09:30

Výjazdové odbery NTS Trnava

  • 02.11.2010

Lodenica, Športová 244, Šintava

od 08:00 do 11:00

  • 03.11.2010

Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 729/30, Trnava

od 08:00 do 11:00

  • 04.11.2010

Stredná odborná škola elektrotechnická, Sibírska 1, Trnava

od 08:00 do 11:00

  • 08.11.2010

Červený kríž, Kalinčiakova 46, Senica

od 07:00 do 12:00

  • 10.11.2010

Stredná odborná škola, V. Paulinyho - Tótha 31/5, Senica

od 08:00 do 11:00

  • 11.11.2010

Vojenský útvar, Kasárenská 1, Sereď

od 08:00 do 11:00

  • 15.11.2010

Obchodná akadémia, Dlhá 256, Senica

od 08:00 do 11:00

  • 16.11.2010

Dom kultúry, Pečeňady

od 08:00 do 11:00

  • 24.11.2010

Vojenský útvar, Duklianska 39, Hlohovec

od 08:00 do 11:00

  • 26.11.2010

Obecný úrad, Madunice

od 07:45 do 11:00

Výjazdové odbery NTS Žilina

  • 02.11.2010

Firma Vidra, Štrková 8, Žilina

od 07:30 do 11:00

  • 04.11.2010

SOŠ, Salezánska 18, Žilina

od 07:45 do 11:00

  • 09.11.2010

OÚ, Gbeľany

od 07:30 do 11:00

  • 12.11.2010

Klub 75, Kysucké Nové Mesto

od 07:00 do 10:00

  • 19.11.2010

Základná škola, Bajzova 2, Predmier

od 07:30 do 11:00

  • 22.11.2010

Stredná lesnícka škola, Hradná 534, Liptovský Hrádok

od 08:00 do 11:00

  • 24.11.2010

PZ, Kuzmányho 26, Žilina

od 08:00 do 11:00

  • 26.11.2010

OÚ, Jablonové 92, Jablonové

od 07:30 do 11:00